AKCESORIA

< PRODUKTY < AKCESORIA

Radiodetection 100 mm Signal Clamp

Radiodetection 100 mm Signal Clap to zacisk sygnału Radiodetection, jest bezpiecznym i prostym sposobem na zastosowanie sygnału generatora na kablu lub małej rurze, aby umożliwić precyzyjne śledzenie. Tam, gdzie nie jest możliwe lub niebezpieczne bezpośrednie połączenie z rdzeniem docelowego kabla, zacisk może być obcięty wokół zewnętrznej osłony. Jest podłączony do przetwornika, a następnie zaciśnięty wokół usługi. Zasilanie za pośrednictwem usługi nie jest przerywane przez stosowany sygnał.

KONTAKT

Radiodetection Current Direction (CD) Transmitter Clamp

Radiodetection Current Direction (CD) Transmitter Clamp to zacisk stosowany do CD lub sygnału niskiej częstotliwości z nadajnika do kabla lub rury. Sygnał CD jest przydatny do identyfikacji poszczególnych urządzeń w strefach przeciążonych. Jest to jedyny zacisk, który może być używany z częstotliwościami poniżej 1 kHz.

KONTAKT

Radiodetection Ramka "A" do lokalizacji uszkodzeń

Radiodetection Ramka „A” do lokalizacji uszkodzeń to akcesorium do zestawu RD8000PDL. Umożliwia zlokalizowanie uszkodzeń gruntu, kabli oraz przewodów izolowanych.

KONTAKT

Radiodetection Live Plug Connector (UK) - RD7000 / RD8000

Radiodetection Live Plug Connector to wyposażenie używane do łatwego stosowania sygnału nadajnika do kabla dystrybucyjnego ulicy przy użyciu standardowego gniazdka sieciowego. Jest on dostępny w wersji brytyjskiej lub europejskiej. Maksymalne napięcie robocze 254 Vrms i CAT II.

KONTAKT

Radiodetection Sonda 33 kHz - Głębokość 5 m

Radiodetection Sonda 33 kHz – Głębokość 5 m. Jest to samowystarczalna, bateryjna sonda o wymiarach 1,53″ x 4,13″ (39 mm x 105 mm). Można ją podłączyć do Flexrod’a dla mocowania rur i przewodów itp. Przekazuje ona na częstotliwości 33 kHz i może być umieszczona na maksymalnej głębokości 5 m.

KONTAKT

Radiodetection Flexitrace 9 mm x 50 m

Radiodetection FlexiTrace 50 m lub 80 m pręt o małej średnicy. Pręt może być zasilany przez nadajnik Radiodetection

* i wstawiony do rur o wielkości 12 mm. Jest on używany z lokalizatorem promieniowania, aby odnaleźć rury z tworzyw sztucznych o małej średnicy itp.

* W przypadku używania nadajnika Tx-3 lub Tx-10 stosuje się pewne ograniczenia zasilania.

KONTAKT

Torba dla Radiodetection RD7100 / RD8100

Torba dla Radiodetection RD7100 / RD8100.

KONTAKT

Kabel Direct Connection do RD2000, RD4000, RD7000, RD8000

Kabel stosowany do bezpośredniego połączenia sygnału z rurą czy kablem.

Pasujący do  RD2000, RD4000, RD7000, RD8000.
KONTAKT