LOKALIZATORY USZKODZEŃ SIECI

< PRODUKTY < LOKALIZATORY USZKODZEŃ SIECI

RD7100 to nowa wersja podstawowego lokalizatora precyzyjnego firmy Radiodetection występująca w kilku wersjach funkcjonalnych w zależności od potrzeb użytkowników.
Sprzęt ten zaprojektowano ergonomicznie jako narzędzie lekkie, dobrze wyważone i oszczędzające energię, a przy okazji będące doskonałym narzędziem codziennej pracy przy precyzyjnej lokalizacji tras przebiegu podziemnych kabli i rur lub lokalizacji usterek izolacji kabli. RD8100 to nowa wersja najbardziej zaawansowanego lokalizatora firmy Radiodetection dostarczającego szeroki zakres częstotliwości roboczych i wysublimowanych funkcji precyzyjnej lokalizacji trasy przebiegu, identyfikacji sieci podziemnych oraz wyszukiwania uszkodzeń izolacji
kabli i rurociągów.

Radiodetection

RD7100 to nowa wersja podstawowego lokalizatora precyzyjnego firmy Radiodetection występująca w kilku wersjach funkcjonalnych w zależności od potrzeb użytkowników. Sprzęt ten zaprojektowano ergonomicznie jako narzędzie lekkie, dobrze wyważone i oszczędzające energię, a przy okazji będące doskonałym narzędziem codziennej pracy przy precyzyjnej lokalizacji tras przebiegu podziemnych kabli i rur lub lokalizacji usterek izolacji kabli. RD8100 to nowa wersja najbardziej zaawansowanego lokalizatora firmy Radiodetection dostarczającego szeroki zakres częstotliwości roboczych i wysublimowanych funkcji precyzyjnej lokalizacji trasy przebiegu, identyfikacji sieci podziemnych oraz wyszukiwania uszkodzeń izolacji kabli i rurociągów.

Radiodetection RD7100PL

Lokalizator Radiodetection RD7100PL to lokalizator do lokalizacji precyzyjnej, polecany szczególnie dla branży energetycznej ze względu na funkcję ochrony przed przeciążeniem (Dynamic Overload Protection) pozwalającą na zredukowanie zakłóceń sygnału w terenie o polu silnie zakłócanym przez pole magnetyczne wytwarzane przez instalacje energetyczne. Po podłączeniu zewnętrznej anteny w postaci ramki A-Frame możliwa jest punktowa lokalizacja doziemnych uszkodzeń kabli.

KONTAKT

Radiodetection RD 7100TL

Lokalizator Radiodetecion RD7100TL to lokalizator do lokalizacji precyzyjnej, polecany szczególnie dla branży telekomunikacyjnej ze względu na zastosowanie szerszego zakresu aktywnych częstotliwości roboczych pozwalających na skuteczną lokalizacje przyłączy telekomunikacyjnych. Po podłączeniu zewnętrznej anteny w postaci ramki A-Frame możliwa jest punktowa lokalizacja doziemnych uszkodzeń kabli.

KONTAKT

Radiodetection RD8100PDL

Lokalizator Radiodetection RD8100PDL to nowa wersja najbardziej zaawansowanego lokalizatora firmy Radiodetection dostarczającego szeroki zakres częstotliwości roboczych i wysublimowanych funkcji precyzyjnej lokalizacji trasy przebiegu, identyfikacji sieci podziemnych oraz wyszukiwania uszkodzeń izolacji kabli i rurociągów. RD8100PDL zaprojektowano ergonomicznie jako narzędzie lekkie, dobrze wyważone i oszczędzające energię, a przy okazji będące doskonałym narzędziem codziennej pracy służb sieciowych różnego typu kabli i rurociągów oraz geodetów. Odbiornik i generator wyposażone są w duże i czytelne wyświetlacze LCD o dużym kontraście z automatycznym podświetleniem do prac nocnych. Obsługa odbiornika i generatora jest wyjątkowo łatwa i intuicyjna. Urządzenia wyposażone są w funkcję identyfikacji kierunku prądu i natężenia prądu sygnałowego w lokalizowanej sieci, zakres częstotliwości roboczych typowych wielu szczególnych rodzajów sieci, np. telewizji kablowej czy zabezpieczeń katodowych sieci gazowych CPS oraz funkcję lokalizacji uszkodzeń kabli i izolacji rur stalowych (FF). Lekka, lecz bardzo wytrzymała mechanicznie konstrukcja urządzeń zapewnia możliwość pracy w najtrudniejszych warunkach pogodowych i terenowych. W nowej wersji zwiększono zakres ochrony środowiskowej do standardu IP 65.

KONTAKT

Leica Ultra

System lokalizacji Leica ULTRA umożliwia szybką i precyzyjną lokalizację różnego typu kabli oraz rurociągów na krótkich i długich odcinkach, szczególnie w obszarach gdzie występuje duży poziom zakłóceń elektromagnetycznych. Jest nie tylko uniwersalny w swoich zastosowaniach do różnorodnych prac lokalizacyjnych, ale także bardzo wytrzymały mechanicznie i odporny
na najtrudniejsze warunki terenowe i pogodowe. Duży wybór osprzętu dodatkowego umożliwia szeroki wybór praktycznego zastosowania sprzętu dla różnego typu użytkowników.

Leica Ultra RX

Lokalizator Leica Ultra RX to najbardziej zaawansowany lokalizator firmy Leica. Ogromne możliwości samodzielnej konfiguracji zestawu przy zakupie. Dostępny z kilkoma rodzajami generatorów i odbiorników. Przy odpowiednim doborze sprzętu możliwości jego powiększają się o lokalizacje uszkodzeń izolacji kabli i rur oraz lokalizacje markerów/znaczników.

System lokalizacji Leica ULTRA umożliwia szybką i precyzyjną lokalizację różnego typu kabli oraz rurociągów na krótkich i długich odcinkach, szczególnie w obszarach gdzie występuje duży poziom zakłóceń elektromagnetycznych. Jest nie tylko uniwersalny w swoich zastosowaniach do różnorodnych prac lokalizacyjnych, ale także bardzo wytrzymały mechanicznie i odporny na najtrudniejsze warunki terenowe i pogodowe. Duży wybór osprzętu dodatkowego umożliwia szeroki wybór praktycznego zastosowania sprzętu dla różnego typu użytkowników.

KONTAKT

3M Dynatel™

Lokalizatory Dynatel™ umożliwiają szybką i precyzyjną lokalizację tras oraz uszkodzeń kabli telekomunikacyjnych i energetycznych, lokalizację rur gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, a także pomiar głębokości zakopania instalacji. Dynatel™ jest wykorzystywany również do lokalizacji elektronicznych znaczników EMS i EMS-iD, służących do oznakowania podziemnej infrastruktury. Urządzenia może współpracować z odbiornikami GPS i ułatwiać tworzenie map cyfrowych. Firma 3M swoim produktami Dynatel postawiła na jakość i dokładność lokalizacji. Produkty Dynatel to w głównie lokalizatory o bardzo szerokim zastosowaniu dla profesjonalistów. CST Berger (producent Magnatraków. Można to zrobić tak jak w wypadku Radiodetection. Marka CST/berger – Model MAGNATRAK – opis. Być może dorzucimy coś w przyszłości z oferty CST.

Portret przedsiębiorstwa
Innowacyjna i mająca duże doświadczenie w technice pomiarowej firma CST/berger to znana i ceniona marka na całym świecie
Marka CST/berger kojarzy się na całym świecie z dużymi kompetencjami w dziedzinie urządzeń do niwelacji. Innowacyjne lasery liniowe i rotacyjne przeznaczone do niwelacji, niwelatory optyczne oraz teodolity, tachimetry i magnetometry są stosowane na budowach oraz przy pomiarach geodezyjnych na wszystkich kontynentach. Bogata oferta akcesoriów, obejmująca statywy, łaty pomiarowe, pryzmaty, a nawet drogomierze, wspomaga geodetów na całym świecie przy pracy.

Dynatel 2273M

Lokalizator Dynatel 2273M to sterowane mikroprocesorowo urządzenie, które wykorzystuje zaawansowaną cyfrową technologię przetwarzania sygnału. Umożliwia szybką i precyzyjną lokalizację tras oraz uszkodzeń kabli energetycznych i telekomunikacyjnych, lokalizację rur gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, a także pomiar głębokości zakopanych instalacji.

Więcej danych technicznych znajdziesz tutaj.

KONTAKT

Dynatel 2573E

Lokalizator Dynatel 2573E to najnowszy produkt z dziedziny precyzyjnej lokalizacji uszkodzeń znanej na całym świecie firmy 3M. Kombajn do lokalizacji wszystkich instalacji zakopanych pod ziemią, jak również precyzyjny lokalizator uszkodzeń powłoki kabla. Najnowszy i zarazem najwyższy model lokalizatora firmy 3M. Oferowany zestaw lokalizacyjny posiada bardzo mocny, bo aż 12 W-y generator sygnału, szereg częstotliwości aktywnych pozwalających na pracę w każdym terenie, jak również lokalizację uszkodzeń powłoki kabla. W wersji 2573E-iD lokalizator posiada funkcję lokalizacji markerów.

Większość danych technicznych znajdziesz tutaj.

KONTAKT