WYKRYWACZE METALI I MAGNETOMETRY

< PRODUKTY < WYKRYWACZE METALI I MAGNETOMETRY

Wykrywacze metali i magnetometry – zróżnicowany asortyment

Posiadamy bardzo dużą i zróżnicowaną bazę produktów z tego asortymentu – znajdziecie u nas między innymi wykrywacz ferromagnetyczny o dużej czułości i znacznym zasięgu
(Radiodetection RD316), lokalizator włazów, skrzynek, zaworów pokryw i innych metalowych przedmiotów (Radiodetection RD312), wykrywacz instalacji podziemnych typu C Scope CS880, akcesoria takie jak wykrywacz kabli (lokalizuje ukryte na przykład pod ziemią kable) i wykrywacz przewodów (urządzenie do wykrywania podziemnych przewodów oraz rur), wreszcie bardzo dużą ofertę magnetometrów (modele takie jak MagnaTrak 202, MagnaTrak 200, MagnaTrak 102 i MagnaTrak 100). Wykrywacze wysokiej jakości.
Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu masz pewność, że przeprowadzone za ich pomocą pomiary będą w pełni profesjonalne.

MagnaTrak

Innowacyjna i mająca duże doświadczenie w technice pomiarowej firma CST/berger to znana i ceniona marka na całym świecie
Marka CST/berger kojarzy się na całym świecie z dużymi kompetencjami w dziedzinie urządzeń do niwelacji. Innowacyjne lasery liniowe i rotacyjne przeznaczone do niwelacji, niwelatory optyczne oraz teodolity, tachimetry i magnetometry są stosowane na budowach oraz przy pomiarach geodezyjnych na wszystkich kontynentach. Bogata oferta akcesoriów, obejmująca statywy, łaty pomiarowe, pryzmaty, a nawet drogomierze, wspomaga geodetów na całym świecie przy pracy.

Magnetometr MagnaTrak 202

Magnetometr MagnaTrak 202 to nowsza wersja magnetometru MT 102. Nowocześniejszy kształt obudowy i układ sterowania potencjometrami membranowymi. Doskonała funkcjonalność magnetometrów MagnaTrak nie ma sobie równych na rynku a seria MT 202 wyposażona w funkcję ERASE do eliminacji zakłóceń sygnału, np. metalowej siatki w pobliżu miejsca lokalizacji oraz wskaźnik obecności linii energetycznej pod ziemią sygnalizujący istnienie przewodów pod napięciem, sprawiło, że stały się one podstawowym urządzeniem stosowanym w Polsce do lokalizowania zagubionych pod ziemią, betonem, asfaltem i śniegiem metalowych pokryw, zasuw, skrzynek zaworowych, znaczników geodezyjnych, włazów studzienek i innych obiektów ferromagnetycznych do głębokości 2,5 m.

KONTAKT

Magnetometr MagnaTrak 200

Magnetometr MagnaTrak 200 cechuje się nowoczesnym kształtem obudowy oraz układem sterowania z potencjometrami membranowymi. Funkcjonalność magnetometrów MagnaTrak nie ma sobie równych na rynku, dzięki czemu stały się one podstawowym urządzeniem stosowanym w naszym kraju do lokalizacji zagubionych pod ziemią, betonem, asfaltem i śniegiem metalowych pokryw, zasuw, skrzynek zaworowych, znaczników geodezyjnych, włazów studzienek i innych obiektów ferromagnetycznych do głębokości nawet 2,5 m.

MT 200 jest wyjątkowo prosty w obsłudze, dzięki czemu jest przyjazny dla użytkownika. Znalezienie szukanego obiektu jest sygnalizowane sygnałem dźwiękowym o regulowanej czułości, a poziom uzyskanego sygnału przedstawiany jest w postaci czytelnego wykresu na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. Możliwość łatwej regulacji czułości odbioru sygnału wprost z klawiatury membranowej pozwala na pomijanie płytko położonych drobnych elementów metalowych i skoncentrowanie się na wyszukiwaniu obiektów o oczekiwanych wielkościach. Przyrząd jest odporny na uderzenia i jest bryzgoszczelny, posiada bowiem osłonę wodoodporną, a także głośnik wysokiej mocy z membraną wodoodporną.

KONTAKT

Magnetometr MagnaTrak 102

Magnetometr MagnaTrak MT 102 to magnetometr, który w specyficzny sposób wykorzystującym właściwości pola magnetycznego wokół obiektów wykazujących cechy ferromagnetyczne. Najważniejsze przeznaczenie tego urządzenia to lokalizowanie zagubionych pod ziemią, betonem, asfaltem i śniegiem metalowych pokryw, zasuw, skrzynek zaworowych, znaczników geodezyjnych, włazów studzienek i innych obiektów ferromagnetycznych. Dzięki wykorzystaniu zdobyczy techniki, w szczególności zaś elektronicznemu zrównoważeniu magnetycznych cewek czujnikowych, magnetometr ten wyróżnia się spośród innych tego typu urządzeń wyjątkowo dużą dokładnością i polepszeniem parametrów przeszukiwania w terenie o dużym zagęszczeniu uzbrojenia podziemnego. Przyrząd jest odporny na uderzenia i jest bryzgoszczelny (co zapewnia wodoodporna obudowa części detekcyjnej magnetometru), ma również głośnik wysokiej mocy z membraną wodoodporną.

KONTAKT

Magnetometr MagnaTrak 100

Magnetometr MagnaTrak 100 to magnetometr, który w specyficzny sposób wykorzystuje właściwości pola magnetycznego znajdującego się wokół obiektów, które wykazują cechy ferromagnetyczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych zdobyczy techniki, w szczególności zaś elektronicznemu zrównoważeniu magnetycznych cewek czujnikowych, magnetometr ten wyróżnia się spośród innych tego typu urządzeń bardzo dużą dokładnością i polepszeniem parametrów przeszukiwania w terenie o dużym zagęszczeniu uzbrojenia podziemnego. Przyrząd odporny jest na uderzenia i jest bryzgoszczelny (gwarantuje to osłona wodoodporna), ma również głośnik wysokiej mocy z membraną wodoodporną. Posiada także wskaźnik obecności linii energetycznej sygnalizujący istnienie przewodów pod napięciem.

KONTAKT

C Scope

Doskonały do lokalizacji zasypanych lub klap od studni, włazów, hydrantów itp.

C Scope CS880

Lokalizator C Scope CS880 to doskonały magnetometr do lokalizacji zasypanych lub klap od studni, włazów, hydrantów itp.

KONTAKT

Radiodetection

W naszej ofercie posiadamy kilka modeli produktów tej firmy, w tym RD2000 Supercat, rozbudowany lokalizator do unikania kolizji, RD5000, który dzięki wysokiej częstotliwości i prostej obsłudze uchodzi za najskuteczniejszy lokalizator głęboko zakopanych rur metalowych, RD8000, który doskonale sprawdza się w każdych warunkach, jest przy tym łatwy w obsłudze
i atrakcyjny cenowo, RD7000, który dla odmiany jest wysoko zaawansowanym technologicznie sprzętem, przeznaczonym do specjalistycznych działań, ale nadającym się także do prostszych prac we wszystkich branżach, wreszcie model CAT4+, który jest najnowszym produktem firmy, łączącym w sobie wszystkie zalety jej produktów, z wysoką skutecznością na czele,
przy równoczesnym zachowaniu atrakcyjnej, niskiej ceny. Wszystkie produkty firmy Radiodetection to sprzęt najwyższej jakości, będący gwarancją odpowiedniego przeprowadzenie wszelkich usług związanych z lokalizowaniem instalacji podziemnych.

Radiodetection RD316

Lokalizator Radiodetection RD316 to wykrywacz ferromagnetyczny o wyjątkowo dużej czułości, a przy tym niesamowitym zasięgu.
Lokalizuje większość metalowych przedmiotów, które znajdują się pod ziemią. Zasięg tego lokalizatora przy dobrych warunkach wynosi nawet 4,5 m. Posiada funkcję eliminowania zakłóceń, co w praktyce ułatwia lokalizację między innymi przy samochodach, bramach czy też metalowych ogrodzeniach.

KONTAKT

Radiodetection RD312

Lokalizator Radiodetection RD312 to podstawowy lokalizator włazów, skrzynek, zaworów pokryw i innych metalowych przedmiotów. Automatyczne ustawianie czułości, wodoszczelny talerz umożliwiający lokalizacje w płytkiej wodzie i niska cena jest niewątpliwie zaletą tego sprzętu.

KONTAKT